35263972 – 024

ساعات کاری: 09:00 الی 13:30

زنجان ، خیابان طالقانی شمالی

طراحی سایت وردپرسی

برای موفقیت در حرفه و خدمات خود اولین گام طراحی سایت می باشد.

paid-search-marketing-220x220

در عصر جدید به منظور نشان دادن هویت کسب و کار یا برند خود نیاز به ارائه محتوا دارید. این محتوا می تواند از نوع تصویر، متن، ویدئو و یا هر نوع دیگر باشد تا بتوانید خود را به مخاطب نمایش دهید. اما در خصوص ارتباط این عبارات با وردپرس و درک این مقدمه نگاهی به وب سایت های موجود در بستر وب بیندازید.
وب سایت ها، ارائه دهنده اطلاعات و محتوا می باشند. به بیانی دیگر یکی از بهترین پلتفرم ها برای عرضه انواع محتوا، وب سایت است. برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای روش های متفاوتی وجود دارد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب است که در میان طراحان سایت نیز طراحی سایت وردپرسی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

سهولت کار 85%
افزایش رقابت 72%
دیده شدن 90%
فروش محصولات 99%

وردپرس پلتفرمی کاملا انعطاف‌پذیر است که قابلیت شخصی‌سازی بر‌اساس سلایق مشتری را دارا می باشد. با نصب افزونه‌ها و تغییر در ظاهر سایت و طراحی سایت ریسپانسیو می‌توان یک سایت کامل و متفاوت با سایر سایت‌های وردپرسی ایجاد کرد.

همچنین سایت‌های وردپرسی بسیار مقیاس پذیر هستند، بدین صورت که طراح می‌تواند هزاران صفحه جدید در سایت ایجاد کرده و نگران عملکرد سایت نباشند. ضمنا مدیر سایت می‌تواند کاربران متفاوتی را بعنوان مدیر در سایت تعریف و به هر کدام از آنها سطوح دسترسی مختلفی را اطلاق کند.

این سامانه مدیریت محتوا به دلیل قوی بودن بشدت میان کسب و کارهای اینترنتی مختلف محبوبیت یافته. اما واقعا وردپرس چقدر قدرتمند است؟

منظور از متن باز بودن وردپرس اینست که توسعه دهندگان وب می‌توانند کدهای مورد نظر خود را به آن اضافه نمایند. افراد برای طراحی سایت وردپرس نیاز به کدنویسی از پایه نخواهد داشت. این جزء مزایای وردپرس محسوب می گردد.

وردپرس به خاطر داشتن یک رابط بصری توانسته فرایند افزودن صفحات جدید، مدیریت پست‌ها، آپلود تصاویر و … را بیش از پیش آسان نماید.

یکی از مهمترین برتری های وردپرس، داشتن تعداد افزونه های فراوان می باشد. این امر سبب گردیده افراد با توجه به نیازهای خود از آنها استفاده نمایند.

داشتن یک وب ‌سایت در فضای اینترنت، امری بسیار مهم برای یک کسب ‌و کار به ‌حساب می آید. به گونه‌ای که امروزه شما کمتر کسب ‌و کاری را پیدا می ‌کنید که دارای وب ‌سایت مناسبی در فضای اینترنت نباشد.

داشتن یک وب‌ سایت حرفه ‌ای، این امکان را به شما می ‌دهد که بتوانید خدمات و محصولات خود را در ابعاد گسترده ‌تری عرضه نمایید. همچنین داشتن یک وب سایت، می ‌تواند باعث معرفی بهتر محصولات گردد. از این ‌رو است که اکثر مشاغل به‌دنبال داشتن وب ‌سایت مناسبی هستند.

ویدیو مارکتینگ
سئو محور
طراحی واکنش گرا
اصلاح پارامترها
5 سال تجربه
4600 جایگاه اولیه مشتریان
33 بازاریابی
1033 بازگشت سرمایه

بررسی آمار وبسایت

شرکت طراحی سایت و سئو نیلان افزار با ایجاد اطمینان و اعتماد سعی در ارائه باکیفیت خدمات خود را دارد. نیلان افزار، آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در این حوزه می باشد. در صورت نیاز با مشاورین ما در ارتباط باشید.

آنالیز رایگان از پروژه خود بگوئید

پروژه های ما

نمونه کارهای صورت گرفته توسط تیم نیلان افزار

در مورد پروژه خود به ما بگوئید.

اجازه دهید تا به شما کمک کنیم تا کسب و کار خود را آنلاین کنید و آن را با اشتیاق رشد دهید.

بازخوردهای مشتریان