35263972 – 024

ساعات کاری: 09:00 الی 13:30

زنجان ، خیابان طالقانی شمالی

نقشه سایت و سئو

طراحی وبسایت بدون سئو برای پیشرفت کسب و کار شما هیچ تاثیری نخواهد داشت. برای دیده شدن وبسایت کسب و کارتان در صفحه اول گوگل با ما همراه باشید

service-icon-browser

شاید تا بحال واژه سئو را شنیده باشید. بدون شک برای اولین بار کاملا نا مفهوم است اما تعریفی ساده دارد. سئو همان ظاهر شدن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل با یک کلیدواژه خاص است. مثلا وقتی کلیدواژه "آموزش زبان انگلیسی" جستجو می شود سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود. چراکه هیچ کاربری به صفحه دوم، سوم و بعد آن حتی نگاه هم نمی کند. بنابراین باید تلاش کنید علی رغم وجود رقابت شدید، با تولید محتوای ارزشمند از کسب و کارتان و بهره مندی از متخصصان سئو سایت خود را در صفحه اول قراردهید.

جایگاه شغلی

طراحی سایت و سئو اولین قدم برای ورود به دنیای کسب و کار در دنیای امروز است. اگر هنوز تعصب خاصی به صفحه اینستاگرام خود دارید و از جمله کلیشه ای ” من از پیجم خوب فروش دارم” استفاده می کنید؛ باید به شما بگویم هر ابزاری برای کاربردی خاص طراحی شده و بدون شک همه ابزارها مکمل هم هستند و نمی توانند جایگاه همدیگر را پر کنند. بهتر است برای پیشرفت کسب و کار خود برنامه بلند مدت داشته باشید. یعنی زیربنای آن را بر پایه اکانت های رایگان شبکه های اجتماعی پایه ریزی نکنید.

از پروژه خود بگوئید

نتایج در اینترنت

کاربران اینترنتی موضوعات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی پیدا می کنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.

آنالیز رایگان
سئو

با استفاده از سئو شما می توانید به اهداف خود از قبیل فروش محصولات، تجارت الکترونیک، تجارت فرامرزی، نمایش هر چه بیشتر برند و ... برسید.

بازاریابی دیجیتالی

استفاده از فناوری های دیجیتال برای بازاریابی محصولات و خدمات خود که به منظور یافتن راه هایی برای افزایش بازدید و فروش بیشتر آنها بکار می رود.

بازگشت سرمایه

وارد شدن به ROI یا بازدهی و نرخ بازگشت سرمایه گذاری، هدف نهایی هر برنامه بازاریابی خوب است. با تلاش های بازرایابی قادر به افزایش بیشتر سرمایه خواهید بود.

بهینه سازی محتوا

بهینه سازی محتوا یا سئو محتوا شامل تکنیک ها و فرایند هایی است که باعت بهبود رتبه سایت شما و بهتر دیده شدن در نتایج موتورهای جستجو می شود.

محتوانویسی سئو

محتوا نویسی سئو شامل نوشتن در فضای آنلاین با درنظر گرفتن کلمات کلیدی، عناصر سئو و ارائه اطلاعات می با که موجب جلب نظر کاربران در صفحه می گردد.

برندینگ

برندینگ یا همان برند سازی یکی از ارکان مهم در هر کسب و کاری می باشد. در بازار رقابتی امروز، استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای در فروش محصول به شمار می‌رود.

پروژه های ما

ما یک شرکت با تجربه هستیم. ما چندین سال سابقه در زمینه طراحی وب و وردپرس را دارا می باشیم.

در مورد پروژه خود به ما بگوئید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

بازخوردهای مشتریان